گزارش پنجاه و یکمین جلسه شورای علمی پژوهشی مجتمع

 شورای پژوهشی مجتمع

مصوبات جلسه 51 ام

تاریخ 15/ 02/ 1397

شورای علمی پژوهشی مجتمع در تاریخ 15/ 02/ 1397 برگزار گردید و مصوبات زیر را به همراه داشت:

 

1- در خصوص طرح مشترک گروه علمی تربیتی قرآن و حدیث به عنوان رساله دکتری مصوب شورای تحصیلات تکمیلی با پژوهشکده بین المللی امام رضا علیه السلام به عنوان اثر تالیفی توسط یکی از طلاب دوره دکتری مجتمع آقای سید علی حسینی تحت عنوان «فرایند تحقق رفاه اقتصادی از منظر قرآن و حدیث» پس از بررسی اعضا مقرر گردید: اصل موضوع مورد تایید بوده و پس از اصلاحات لازم در خصوص تبیین فرایند با مشورت استاد راهنما و مشاور و یا آقای دکتر زنگنه طرح مجددا در شورا مطرح گردد.

 

2- در خصوص کاربرگ ترجمه از زبان فارسی به هوسا توسط آقای یعقوب عیسی با موضوع «پرتویی از ثقلین- والدین در آینه قرآن و روایات» که از طرف پژوهشکده ارائه گردیده بود، پس از بررسی مقرر گردید: با طرح مذکور موافقت می شود مشروط به ارزیابی مثبت ارزیابان نمایندگی المصطفی صلی الله علیه و آله در نیجریه.

 

3- مقاله ارائه شده توسط معاونت پژوهش که توسط یکی از طلاب دوره دکتری به نام آقای سید علی حسینی تحت عنوان «نقد پندار انکار علم غیب امام در تفاسیر فریقین» به دلیل تکراری بودن مصوب نگردید.

 

4- در خصوص طرح ترجمه فارسی به اردو ارائه شده توسط معاونت پژوهش توسط طلبه سطح 4 به نام سید ظفر شاه حسین با عنوان «راه زندگی»، پس از بررسی اعضا مورد تصویب قرار گرفت.

{اللّهم صلّ علی محمّد و آل محمّدوعجّل فرجهم}

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 16 تیر 1397 10:33
  • اندازه قلم