گزارش شصتمین جلسه شورای علمی پژوهشی مجتمع

 شورای پژوهشی مجتمع

مصوبات جلسه 60 ام

تاریخ 25/ 05/ 1397

شورای علمی پژوهشی مجتمع در تاریخ 25/ 05/ 1397 برگزار گردید و مصوبات زیر را به همراه داشت:

 

1- طرح پژوهشی حجت الاسلام دکتر حسنعلی اخلاقی با موضوع «نمی از دریای بیکران صحیفه سجادیه» ارائه شده توسط پژوهشکده امام رضا علیه السلام، پس از بررسی اعضا مقرر گردید: این طرح که شامل 110 پیام کلی با زیرمجموعه 500 پیام، به همراه ترجمه می باشد، به صورت حاشیه بر متن صحیفه سجادیه، مصوب است. ب) در خصوص پایان‌نامه کارشناسی ارشد آقای وحیدعلی حالیپوتو، با موضوع «امام حسین علیه السلام در منابع تفسیری اهل سنت» پیشنهاد شده توسط معاونت پژوهش، مقرر گردید: در جلسه بعدی شورا با حضور خود پژوهشگر مجدد مطرح می شود.


2- در خصوص طرح پژوهشی خانم مائده رضائی (از اساتید و طلاب مقطع دکتری مجتمع آموزش عالی مشهد مقدس) با موضوع «فرهنگ موضوعی منابع فقهی و اصولی فریقین» ارائه شده توسط پژوهشکده امام رضا علیه السلام، مقرر گردید: در جلسه بعدی شورا با حضور خود پژوهشگر مجدد مطرح می شود.


3- در خصوص طرح پژوهشی آقای سید علی حسینی با موضوع «فرایند رفاه اقتصادی از منظر قرآن و حدیث» ارائه شده توسط پژوهشکده امام رضا علیه السلام، مقرر گردید: واژه رفاه با یک واژه مناسب‌تری که بار منفی در فرهنگ اسلامی نداشته باشد جایگزین شده و مجدد جهت طرح در شورای علمی مطرح بشود.

 

{اللّهم صلّ علی محمّد و آل محمّدوعجّل فرجهم}

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 13:49
  • اندازه قلم